تاریخ : سه شنبه 4 آذر 1399
کد 110

راه اندازی سیستم پکس تحت وب بیمارستان امام خمینی

راه اندازی سیستم پکس تحت وب بیمارستان امام خمینی

بیمارستان امام خمینی سراب در جهت بهبود خدمات به مراجعه کنندگان محترم سیستم تحت وب پکس را جهت دسترسی آسان تر به نتایج رادیولوژی راه اندازی نموده است.
بسمه تعالی
قابل توجه مراجعین محترم
  در راستای بهبود خدمات رسانی به بيماران و مراجعه کنندگان محترم، سیستم پکس ((PACS تحت وب بیمارستان امام خمینی (ره)  سراب راه اندازی شد.
مراجعه کنندگان و بیماران  محترم  می توانند به صورت آنلاین و متمرکز تمام تصاویر رادیولوژی - سی تی اسکن را در یک سامانه تحت وب در هر زمان، هر مکان و  از هر سیستم سخت افزاری مانند لپ تاپ، سیستم کامپیوتر (PC) و گوشی های اسمارت فون، بدون نیاز به نصب اپلیکیشن خاص مشاهده فرمایند.
مراجعه کننده محترم بعد از مراجعه به بیمارستان و بعد از دریافت خدمت از واحد طب تصویری  به جای دریافت عکس و نگاتیو، برگه کاغذی داده می شود که در آن مشخصات بیمار به شرح زیر  دیده می شود :مراجعه کننده و بیمار محترم می تواند با آدرس http://pacs.sarabums.ac.ir:8083  وارد سایت شود.

در قسمت ورود، بیمار یوزر و پسورد را وارد کرده و به سایت وارد شوند و گرافی خود را با دو بار کلیک کردن مشاهده نمایند.
*** لازم به توضیح میباشد پزشکان محترم نیز می توانند با یوزر و پسوردی که در اختیار دارند گرافی های بیماران را مشاهده نمایند.
***** برای دیدن تصاویر بهتر از مرورگر گوگل کروم استفاد نمائید .
در ضمن از ریاست دانشکده، معاونت درمان، ریاست و مدیریت بیمارستان و همکاری صمیمانه  مدیریت محترم شرکت پیوند داده ها و مهندسین محترم واحد پکس  جهت راه اندازی سیستم وب بیمارستان تشکر می شود.