تاریخ : يکشنبه 4 ارديبهشت 1401
کد 173

دکترنادی تاکید کرد:

ضرورت تداوم همکاری سپاه و دانشکده علوم پزشکی در طرح های سلامت جمعی

به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب با فرمانده سپاه سراب دیدارکرد.
به گزارش وبدا سراب،به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران دکترنادی رییس دانشکده علوم پزشکی سراب ضمن حضور در سپاه پاسداران  با جناب سرهنگ پاسدارمحمد صبحی فرمانده ناحیه سپاه سراب  دیدار و این روز را به وی تبریک  گفت..
دکترنادی سپاه را نهادی برآمده از مردم عنوان کرد و افزود:تدبیر هوشمندانه حضرت امام راحل درتشکیل سپاه موجب تثبیت انقلاب و پیروزی در برابر توطئه های مختلف شد.
وی خاطرنشان کرد:خدمات و فداکاری های پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان حافظان دستاوردهای انقلاب مردمی ایران برکسی پوشیده نیست.
دبیر مجمع سلامت شهرستان سراب،به حضور بسیجیان در طرح شهید قاسم سلیمانی و نیز بسیج واکسیناسیون اشاره کرد و همکاری دانشکده علوم پزشکی و سپاه را موجب خدماتدهی مناسب به مردم عنوان کرد.

سرهنگ پاسدار محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در این دیدار،با گرامیداشت یاد و نام شهیدان مدافع وطن و سلامت، داشتن روحیه جهادی و بسیجی را موجب تعالی کشور عنوان کرد.
 وی بابرشمردن تلاش های جهادگرانه نیروهای بهداشتی و درمانی در سطح کشور و شهرستان یاداورشد: دانشکده علوم پزشکی سراب همواره در تمام برنامه ها حامی و پشتیبان سپاه بوده است.
فرمانده سپاه سراب با یاداوری فرارسیدن روز قدس همگان را به حضور در راهپیمایی این روز مقدس دعوت کرد.