تاریخ : يکشنبه 13 شهريور 1401
کد 223

به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی

تفاهم نامه دانشکده علوم پزشکی سراب با نهاد کتابخانه های شهرستان سراب

با اجرای طرح الو کتاب همه اعضا می توانند کتاب ها را در محل کار خود دریافت کنند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی،به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و بهره گیری از ظرفیت کتابخانه های عمومی شهرستان سراب تفاهم نامه ای بین دانشکده علوم پزشکی سراب و نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان به امضا رسید که با تخیف صدردصدی به کلیه کارکنان،علاقمندان می توانند با مراجعه به واحد رفاهی دانشکده واقع در ستاد مرکزی و تکمیل فرم ثبت نام تنها با پرداخت 10000ریال (هزینه صدورکارت)به عضویت کتابخانه و از خدمات آن بهره مند شوند.

زهرا حسن نژآد تبریزی رئیس نهاد کتابخانه های سراب درمورد خدمات کتابخانه عمومی گفت:بخش خدمات فنی کتابخانه، امانت،خدمات مراجعین، مجلات، کودک، مرجع،سالن مطالعه ، اینترنت رایگان شامل این خدمات هست.

در کتابخانه های شهرستان تعداد۸۶۰۷۹ نسخه کتاب در کتابخانه موجود است . تاقبل از شروع کرونا بیشتر از۶۰۰۰ نفر بصورت فعال به کتابخانه های شهرستان مراجعه ، کتاب امانت گرفته ویا از خدمات آن استفاده می کردند .

با شیوع بیماری منحوس کرونا و محدودیت های ایجاد شده در پی آن کتابخانه های عمومی شهرستان خدمت “الو کتاب” را راه اندازی کردند. علاقمندان می توانند با تماس تلفنی با کتابخانه ، کتاب مورد نظر خود را درخواست داده و درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند.

  • واحد ارجاع دهنده دانشگاه علوم پزشکی سراب