تاریخ : سه شنبه 4 دي 1397
کد 32

دکتر ابهری خبرداد:

حضور فوق تخصص گوارش،خون و ریه در مرکز آموزشی درمانی امام ره سراب

رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از افزایش ارائه خدمات سلامت و درمان در شهرستان سراب خبر داد.

به گزارش حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی دانشکده علوم پزشکی سراب،علیرضا ابهری در گفتگو با خبرنگار مهر از جذب سه فوق تخصص پزشکی و ارایه خدمات به مردم در سراب خبر داد و گفت: با پیگیری های به عمل آمده برای نخستین بار در دانشکده علوم پزشکی سراب؛ سه فوق تخصص حضور و ارایه خدمات خواهند کرد.

وی با بیان اینکه رشته های فوق تخصصی شامل بیماریهای گوارشی؛ خون و ریه است، تاکید کرد: با ارایه خدمات از سوی این پزشکان فوق تخصص شاهد کاهش مراجعه بیماران به کلان شهر ها و تسریع درروند درمان بیماران خواهیم بود.

ابهری به مطالبه به حق شهروندان سرابی  درمورد راه اندازی مرکز شیمی درمانی درمرکز آموزشی درمانی امام خمینی ره اشاره کردو گفت:حضور فوق تخصص خون گامی مهم درمهیاشدن ایجاد این مرکز بوده و بسیاری از پرستاران سراب آمادگی خود را برای خدمت داوطلبانه به بیماران محتاج به شیمی درمانی اعلام کردند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از جذب بیش از ۱۲ متخصص پزشکی درسال جاری دربیمارستان سراب خبردادو افزود:برای اولین بار متخصص پوست و مو و نیز متخصص بیماری های کلیه و مجاری اداری برای سراب جذب شدند ضمن اینکه با جذب متخصص رادیولوژی انتظارمی رود درسونوگرافی و سی تی اسکن شاهدارتقا خدمات باشیم.