تاریخ : شنبه 29 تير 1398
کد 50

دکتر نادی خواستارشد

ایجاد بسیج جامعه پزشکی در سراب

سزپرست دانشکده علوم پزشکی سراب ،بسیج جامعه پزشکی را در کارامد کردن خدمت به مرذم به خصوص در مناطق کمتر برخوردار بسیار موثر دانست و بر تشکیل واحد بسیج جامعه پزشکی سراب تاکید کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سراب ،در آئین معارفه فرماندهان پایگاههای بسیج شهید رضوانی و حضرت زینب  دانشکده علوم پزشکی سراب ،دکترنادی سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب با اشاره به اهمیت ترویج روحیه و تفکر بسیجی در جامعه گفت:هرجا بسیج حضور داشته منشا خیر و برکت بوده است.
وی به حضور فعالانه بسیج در طرح واکسیناسیون فلج اطفال در دهه 60 اشاره کرد و افزود:بسیج جامعه پزشکی در کارامدکردن خدمت به مردم و ارائه خدمات پزشکی به خصوص در مناطق کمتر برخوردار بسیار موثر و مفید بوده است.
دکتر نادی با اعلام آمادگی جهت کمک به تشکیل بسیج جامعه پزشکی سراب اظهارکردک امیدواترم با همکاری سپاه ناحیه سراب بسیج پزشکان در سراب هرچه زودتر شکل گیرد.
سرهنگ محمد صبحی فرمانده سپاه ناحیه سراب در این مراسم به توطئه های مختلف دشمنان بر علیه کشور اشاره کرد و برنقش بی بدیل بسیج در رویارویی با مشکلات تاکید کرد.
 در ادامه با قدردانی از زحمات فرماندهان قبلی ،اصغر امیری به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهید رضوانی و رضوان رضوانی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج حضرت زینب دانشکده علوم پزشکی سراب معرفی شدند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 تير 1398
  • ساعت 12
  • توسط جواد عباس زاده
نظرات شما
captcha refresh